O firmie

Wild Team Militaria

Firma powstała w 2019 roku w Luboniu. Istniejemy w sieci w formie sklepu internetowego pod adresem https://wildteam.com.pl - oferującego wszelkiego rodzaju produkty militarne, turystyczne, survivalowe oraz sportowe. Jesteśmy pełną ambicji parą, która próbuje urzeczywistnić swoje marzenia i wprowadzić je w życie. 

Właścicielem sklepu jest młody oficer w czynnej służbie. Swoje zainteresowania rozwija już od wczesnych lat dzieciństwa należąc do harcerstwa ZHR, a następnie ZHP. Przygodę z wojskiem zaczął od 2007 roku od ukończenia Szkoły Podoficerskiej i do teraz poszerza swoją wiedzę i umiejętności związane z bronią, sprzętem i wyposażeniem taktycznym oraz szeroko pojętym outdoorem. Pasjonat zielonej i czarnej taktyki oraz survivalu. 

Jego żona - muza, inspiracja i niezastąpiony support. Redaktor naczelny i krytyk graficzny oraz dobry duszek ogniska domowego. 

Oboje są miłośnikami różnego rodzaju sportów, a w szczególności biegów, jazdy rowerem, airsoftu oraz kalenistyki. Jeśli zapytasz się co byśmy zrobili mając dwa tygodnie czasu wolnego - odpowiedź jest jasna - pakujemy się i wyjeżdżamy z dala od cywilizacji - tam czujemy się najlepiej.   

Dlaczego militaria?  

Przez te wszystkie lata kontaktu z wojskiem, poligonem oraz szkoleniem żołnierzy, a co za tym idzie nieustannym poszerzaniu swojej wiedzy w tym zakresie - pragnę podzielić się swoją wiedzą i zamiłowaniem z resztą społeczeństwa. Po prostu stanowi to nieodłączną część naszego życia.   

Nasz misja 

Naszym celem jest popularyzacja sportów militarnych, turystyki oraz szeroko pojętego outdooru.  Chcemy zapewnić tobie drogi Kliencie - szeroką ofertę na niezawodny sprzęt zarówno pod kątem jakości, jak i konkurencyjnej ceny. Starannie selekcjonujemy oferowane produkty, sprawdzając je w najcięższych warunkach - tak aby każdy nasz Klient był zawsze zadowolony i usatysfakcjonowany. W swojej ofercie polecamy produkty naszych renomowanych Polskich marek takich jak Wisport czy Haasta, wspierając jednocześnie nasz rodzimy - prężnie rozwijający się - rynek. W naszym asortymencie znajdą pastwo także produkty zagranicznych wiodących marek takich jak Ka-Bar, SOG, Smith & Willson, Ultimate Survival, Bolle Safety, Cold Steel czy United Cutlery. Firma mimo swojego młodego stażu na rynku, rozwija się niezwykle dynamicznie stale poszerzając swoją gamę produktów oraz usług.

Co wyróżnia nas od konkurencji? 

Mówiąc tylko o najwyższej jakości produktów i najniższej cenie zapewne drogi Kliencie - nie uwierzyłbyś nam na słowo. Pozwól nam zatem pokazać ci to w praktyce! 

Ile razy denerwowałeś się i frustrowałeś podczas oczekiwania na upragnioną przesyłkę, nie wiedząc gdzie się ona znajduje albo czy w ogóle została wysłana?  Wychodząc naprzeciw temu problemowi jako jedni z nielicznych, prowadzimy aktywny - stały kontakt z Klientem.  Zostaniesz poinformowany pocztą elektroniczną oraz telefonicznie (oczywiście szanujemy twój odpoczynek i dzwonimy do godziny 20:00) o statusie twojej przesyłki. Masz pewność że twoja przesyłka zostanie nadana w przeciągu 24 godzin, a najczęściej jeszcze tego samego dnia niezależnie od pory roku oraz dnia świątecznego (wolnego od pracy).

Zwrot towarów 

Wiemy co czujesz kupując towar którego nie możesz fizycznie sprawdzić, dotknąć czy przymierzyć. Z tego względu dostajesz od nas możliwość bezproblemowego zwrotu towaru do 14 dni od daty jego otrzymania. Jeśli towar jest mniejszy/większy lub po prostu ci nie odpowiada, możesz go do nas zwrócić wypełniając załączony do niego "formularz zwrotu towaru" i informując nas o tym fakcie telefonicznie bądź mailem. Szczegółowe warunki zwrotu towarów opisane są w zakładce "zwroty" niniejszego profilu.  

Dlaczego u nas? 

  • Jesteśmy młodzi, pełni energii - do działalności podchodzimy z ogromną pasją;  
  • U nas jest inaczej niż u innych - kierujemy się dobrem Klienta, dlatego wybieramy wyłącznie produkty za które możemy poręczyć głową i które fizycznie posiadamy; 
  • Umiemy słuchać - każdych - nawet tych najcięższych potrzeb i uwag; 
  • Staramy się, jesteśmy profesjonalistami, jesteśmy zaangażowani; 
  • Mamy zasięg na całą Polskę, dlatego nie musisz się martwić o to czy paczka do ciebie dotrze; 
  • Wysyłamy paczkę zaledwie w ciągu najbliższych 24 godzin od zakupu; 
  • Starannie pakujemy paczki z zamówionym towarem; 
  • Każde zamówienie, bez względu na kwotę jest dla nas tak samo ważne; 
  • Staramy się utrzymywać konkurencyjne ceny;
  • Dbamy o jak najlepszy kontakt z klientem na każdym etapie zakupów. 
Waluty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl